Hei! 


Esmalt, saame tuttavaks. Minu nimi on Eret. Olen ema kahele väikesele tüdrukule, abikaasa ning kodukokk.

Tänaseks oleme ametlik koduköök, mida on kinnitanud Põllumajandus- ja Toiduamet.

Meie minipannukate idee sai alguse, kui planeerisime oma vanema tütre sünnipäeva. Unistasime, et sellel peol peavad olema minipannukad. Sellest hetkest alates hakkas meie mõte lendama, et ka meil võiks olla minipannkoogimasin, millega oma tüdrukutele pisikesi pannukaid teha. 

Esimese sammuna tellisime endale 14-auguga minipannkoogimasina, kuid peagi avastasime, et meie armastus nende maitsvate pannukate vastu on nii suur, et vajame suuremat. Seega ei olnud üllatav, kui tellisime endale juba 50-auguga minipannkoogimasina. Nüüd, küpsetame suurima heameelega oma armsatele tellijatele neid armsaid ja maitsvaid minipannukaid, suure südame ja hoolega. 

Iga minipannukas, mis meie käe alt läbi käib on täidetud suure armastuse ja hoolikalt valitud koostisosadega. Meie eesmärk on tuua Teie pidudesse soojust, rõõmu ja maitsvat naudingut. Olgu see sünnipäev, tähtpäev või lihtsalt mõnus koosviibimine sõpradega või perega - meie minipannukad lisavad Teie üritusele magusat võlu ja mälestusväärset maitserännakut. Olgu tegemist siis minipannkookide ettetellimise, üritustel kohapeal küpsetamisega või muude ettevõtmistega. Teeme kõik selleks, et Te tunneksite end eriliselt ja hinnatuna. Loodame, et meie panus aitab Teil luua mälestusi, mis jäävad kauaks meelde.

Soovime Teie aega ja elu lihtsamaks muuta. Usun, et Teie rõõm ja elevus on kõige olulisemad. Meie eesmärk on tagada, et Te ei peaks muretsema peolaua söögi eest, vaid saate nautida oma pidu kõige tähtsamate seltsis. Panustame oma aega ja vaeva, et kõik sujuks ladusalt ning Teie kogemus oleks nauditav ja muretu. Teie mugavus ja rahulolu on meie jaoks esmatähtis.

Teie tagasiside on meile hindamatu ja aitab meil pidevalt kasvada ning pakkuda teile parimat võimalikku teenust. Kui Sul on tähelepanekuid, mis aitab meie teenust ja toodet paremaks muuta, siis anna meile sellest kindlasti teada.

Aitäh, et usaldate meid ja saame olla osa Teie erilistest üritustest!